pl Polish
en Englishpl Polish
Menu Zamknij
previous arrow
next arrow
Slider

Apartamenty Zabrze

Apartamenty o całkowitej powierzchni ok.30 m2 Składa się z pokoju z aneksem kuchennym. Atutem tego mieszkania  jest aneks sypialniany, który nie jest oddzielnym pokojem, jednak pozwolił na wyodrębnienie strefy wypoczynku. Do mieszkania przynależy łazienka wyposażona w kabinę prysznicową. Apartament jest podłączony do nitki centralnego ogrzewania znajdującej się w kotłowni budynku.W skład wyposażenia  wchodzą: meble kuchenne, płyta indukcyjna, lodówka, okap, stół z 2 krzesłami, kanapa, komoda, szafa ubraniowa, łóżko 140 cm. Cały układ apartamentu i aranżację przedstawia obraz poniżej. Pomieszczeniem wspólnym dla wszystkich mieszkań jest pralnia wyposażona w pralki i suszarki mechaniczne.

Apartament o całkowitej powierzchni ok. 22 m2. Apartament składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym. Do mieszkania przynależy łazienka wyposażona w kabinę prysznicową. Apartament jest podłączony do nitki centralnego ogrzewania znajdującej się w kotłowni budynku. Wyposażenie : meble kuchenne, płyta indukcyjna, lodówka, okap, stół z 2 krzesłami, narożnik, komoda, szafka RTV, szafa ubraniowa. Cały układ apartamentu i aranżację przedstawia obraz poniżej. Pomieszczeniem wspólnym dla wszystkich mieszkań jest pralnia wyposażona w pralki i suszarki mechaniczne.

Apartament o całkowitej powierzchni ok 15 m2. Jest to tzw. mikrokawalerka. Jest to jeden z najmniejszych apartamentów w całej kamienicy, nie traci on jednak swojego uroku i poprzez bardzo funkcjonale wyposażenie i ciekawą aranżacje zapewnia wszystkie niezbędne wygody.Wyposażenie apartamentu: meble kuchenne, płyta indukcyjna, lodówka, okap, stół z 2 krzesłami, rozkładana sofa, szafki, szafa ubraniowa. Cały układ apartamentu i aranżację przedstawia obraz poniżej. Pomieszczeniem wspólnym dla wszystkich apartamentów jest pralnia wyposażona w pralki i suszarki mechaniczne.

Apartament  jest podłączony do nitki centralnego ogrzewania znajdującej się w kotłowni budynku. Ogrzewanie będzie rozliczane w czynszu. Wyposażenie apartamentu: meble kuchenne, płyta grzewcza, lodówka, stół z krzesłami, szafa, łóżko sypialniane. W całym mieszkaniu jest swobodny dostęp do Internetu. Cały układ apartamentu i aranżację przedstawia obraz poniżej. Pomieszczeniem wspólnym dla wszystkich mieszkań jest wspólna pralnia mieszcząca się w piwnicy budynku, w której będzie można wyprać i od razu wysuszyć pranie.